Tábor 2022 – doplnění informací

Odjezd na tábor

K cestě na tábor využijeme služeb Českých drah – pojedeme vlakem (resp. výlukovým autobusem v 9:35 směr Pardubice). Sraz proto bude na Hlavním nádraží v Hradci Králové – v hale „u knihy“, jako vždy, když odjíždíme na výlet nebo výpravu.
Jedeme ve skautských krojích. S sebou batůžek do vlaku.
U odjezdu je nutno odevzdat všechny potřebné dokumenty v táborové obálce. Bližší informaci jste obdrželi v předchozím dopise. Vše potřebné také naleznete zde na stránkách v tomto článku.
Čas srazu k odjezdu: pondělí 4. 7. 2022, 9:00.
Místo srazu: Hlavní nádraží Hradec Králové – uvnitř hlavní haly, vstup vlevo „u knihy“.

Příjem zavazadel

Platí, že příjem zavazadel (kufrů, spacáků, atd.) bude v neděli 3. července od 14:30 do 15:00 hod. u kluboven Na Rybárně. Čas musíme dodržet, protože auto ihned odjíždí na tábořiště.

Příjezd z tábora

K cestě z tábora využijeme služeb dopravní společnosti. Pojedeme soukromým autobusem. Proto bude sraz na Terminálu hromadné dopravy HK.

Čas srazu při příjezdu dětí z tábora: neděle 17. 7. 2022, 17:00.

Místo srazu: Terminál hromadné dopravy HK – Budova linkové a dálkové autobusové dopravy (DD)

Výdej zavazadel

Výdej zavazadel (kufrů, spacáků, atd.) bude v neděli 17. července hned po příjezdu dětí nedaleko od Terminálu HD HK – u br. Pražáka v ul. Šmilovského.

Tábor 2022 – doplnění informací