Tábor 2022 – přihlášky a informace

Obálky s informacemi k táboru jsou rozdané, zde naleznete všechny dokumenty ke stažení. Závazné přihlášky jsme rozdali všem předběžně přihlášeným. Z kapacitních důvodů nenabízíme letos možnost přihlášení nečlenům oddílu.

Informace k táboru

Místo tábora

Obec – Staré Město, okr. Šumperk, katastrální území Chrastice
Nejbližší zastávka vlaku: Vysoké Žibřidovice.
Opět se vracíme na louku, kde jsme tábořili do roku 2019.

Odjezd na tábor

Na tábor jedeme ve skautském kroji (kdo má). Odjíždíme v pondělí 4. července 2022 v dopoledních hodinách.

Místo srazu a čas odjezdu bude upřesněno v průběhu měsíce června.

Příjezd z tábora

Z tábora se vracíme v neděli 17. července 2022 odpoledne – navečer.
Místo srazu a čas příjezdu bude upřesněno v průběhu měsíce června.

Předtáborová schůzka a další informace

Případné dotazy na vůdce tábora můžete směřovat na e-mailovou adresu klikva@centrum.cz, případně na telefon 605 471 484.
Plánujeme Předtáborovou schůzku zejména s rodiči dětí, které s námi jedou poprvé, na středu 1. června 2022 od 18:35 na klubovnách Na Rybárně. Prosíme, sdělte nám, zda přijdete, a to na e-mailovou adresu klikva@centrum.cz nejpozději do 27. května 2022.

Adresa tábora

SKAUTSKÝ TÁBOR HK
jméno dítěte
Prodejna LEO-MIX
Hlavní 88
788 33 HANUŠOVICE

Úhrada tábora

Táborový poplatek činí 4 200,- Kč.
Částku prosím uhraďte na náš účet v bance. Platba na účet musí být provedena nejpozději do 1. 6. 2022.

Bankovní spojení: Peněžní ústav FIO BANKA, číslo účtu 2501518851/2010. Nezapomeňte uvést variabilní symbol 772 _ _ (viz obálka).
Případné dotazy ohledně platby, požadavky na fakturu pro zaměstnavatele nebo zdravotní pojišťovnu, informaci o zpoždění platby z důvodu jejího vyřizování zaměstnavatelem, prosíme směřujte na hospodářku tábora Lenku Dytrychovou – email lebu@centrum.cz, telefon 737 752 305 nebo hospodáře střediska Jana Holoubka – jan.holoubek@skaut.cz

Dokumenty ke stažení

Tábor je pořádán s podporou Královehradeckého kraje a statutárního města Hradec Králové.

Kralovehradecký kraj
Hradec Králové