Plán akcí únor-červen 2024

Schůzky budou 13., 20. a 27. března.

V březnu se seznámíme i s obsahem této tajemné bedny.

Duben

Oddílovka bude ve středu 3. dubna.

První víkend po Velikonocích bude oddílově nabitý.
V pátek 5. dubna bude akce na klubovnách po Lvíčky s přespáním do soboty 6. dubna.
V sobotu 6. dubna vyrazíme na společný oddílový výlet.
Neděle 7. dubna bude patřit Modrým Chameleonům, kdy bude nachystaná akce pro ně.

Klasické schůzky budou 10. a 17. dubna.

Schůzka ve středu 24. dubna proběhne na dopravním hřišti v Třebši.

Květen

Z důvodu státního svátku nejsou schůzky 1. a 8. května.

Výprava do Mnichova Hradiště

O víkendu 10. – 12. května pojedeme na víkendovou výpravu do Mnichova Hradiště. Nebude to první návštěva našeho oddílu v tomto půvabném pojizerském městečku. Jak napovídá umělecky vyvedený titulek, byli jsme tu už v roce 2000.

Tedy jsme navštívili hrady Valečov a Drábské Světničky. Na druhém jmenovaném hradě je zachycen Vever. Vlče v čepici vlevo od něj je Piko.

Klasické schůzky budou 15. a 22. května.

Poslední květnová schůzka (29. května) bude Ohňová schůzka, na jejím závěru opékání buřtů s rodiči.

Červen

Oddílovka bude ve středu 5. června, schůzky 12. a 19. června.

O víkendu 7. – 9. června vyrazí zvaní, starší a zkušenější do Jeseníků na předtáborovou výpravu. Pro zbytek oddílu je v plánu sobotní výlet (8. června).

Ve středu 19. června bude schůzka jen do 18:00, od 18:00 budeme promítat video z celého skautského roku.

Poslední schůzka před táborem bude ve středu 26. června.

Tábor

Vrcholem skautského roku bude opět tábor v Jeseníkách. Na předsun odjíždíme v pátek 28. června po vysvědčení, kufry na tábor posíláme v neděli 30. června. Na tábor odjíždíme 1. července a vracíme se 14. července.

Plán akcí únor-červen 2024