Hurá! Skautujeme offline!

Dlouho očekávaný okamžik nastal a se středu 12. května proběhla první offline schůzka po více než půl roce omezení naší činnosti. Schůzky se zúčastnili šťastlivci s rotační výukou v lichém týdnu pod vedením Tuleně a všichni si to nálěžitě užili.

S ohledem na zrušení rotační výuky ve školách obnovujeme od středy 20. května schůzky pro všechny

Pro účast na schůzkách stále platí následující pravidla:

• nutnost doložit bezinfekčnost (test ze školy + čestné prohlášení, prodělaný covid; doporučujeme dorazit o chvilku dříve, ať si papírováním nezkracujeme schůzku)
  • nutnost nosit roušku i venku na zahradě
  • schůzky budeme primárně pořádat venku v areálu klubovny – je tedy potřeba vhodné oblečení, zejména pro případ deště

Na schůzky není nutné se přihlašovat, ale prosíme o odhlašování v případě, že víte, že Vaše dítě nedorazí, ať víme s kým můžeme na schůzkách počítat.

V případě změn v opatřeních pro účast na schůzkách Vás budeme informovat.

V průběhu května se dozvíte i více informací o letošním táboře, který se nám mílovými skoky blíží.

Hurá! Skautujeme offline!