Oddílové akce v prosinci

Oddílovka

Ve středu 1.12. by měla být oddílovka v kroji. Protože určitě budeme na schůzku venku, nemusí mít děti pod bundami kroje. Určitě ale s sebou: vhodné oblečení na ven, čelovka nebo jiná baterka a rouška.

Ke schůzkám máme v této době ještě prosbu, prosím o omlouvání neúčasti. Lépe se nám pak připravuje program, když víme zda bude dětí 10 nebo 25.

Adventní vycházka osvíceným centrem města

Již pošesté (po páté osobně a jednou online) vyrážíme na procházku osvíceným centrem města – podívat se, jak je Hradec hezky nazdobený. Během cesty si zahrajeme několik her a na konci bude třeba odměna, kdo ví… Proto pojď s námi!

Kdy

pátek 3. 12. 2021

Sraz

Ulrichovo náměstí, před prodejnou Michael, 17:00h

Rozchod

Tř. ČSA, před Adalbertinem, 19:00h

S sebou

vhodné oblečení podle počasí, pití, papír, tužka, skautský zápisník, baterka, oddílový šátek a rouška

Přihlašování

Mailem nebo sms, kontakt: (Lenka Dytrychová – Tuleň, lebu@centrum.cz, 737 752 305) do konce listopadu – úterý 30.11.

Členské příspěvky – registrace

Přiblížila se nám doba, kdy se platí členské příspěvky na rok 2022. Jsou to peníze, které jsou za provoz kluboven, časopisy, část jde přímo do oddílu a část se odvádí vyšším jednotkám.
Částka je pro letošní rok 900 Kč za jednotlivce, sourozenci každý 850 Kč.
Platbu prosíme zašlete na účet u FIO banky 250 151 8851 / 2010 do konce roku 2021.
Variabilní symbol 04RRMMDD (rodné číslo dítěte před lomítkem).

QR Platba sourozenci

QR Platba jednotlivci