Chameleoní pátek

Chameleoní pátek 25. listopadu 2022

Dlouho očekávaná akce pro Chameleony je tu. Co se bude dít? Společně si připravíme sushi nebo jinou netradiční dobrotu, podíváme se na film, popovídáme si o odborkách a všem možném. Třeba bude čas i na deskovky, čeká nás i sladké překvapení.

Začátek akce

v 17:00 na klubovnách (je možné dorazit i později, jen to prosím nahlašte při přihlašování

Co s sebou

• Oddílový zelený šátek
  • Skautský zápisník a psací potřeby
  • Spacák a věci na přespání (hygienické potřeby)
  • Přezuvky
  • 200 Kč na společný nákup (večeře a snídaně)
  • Věci na sobotní výlet – viz níže

Konec akce

V sobotu ráno vyrazíme společně na oddílový výlet na Hrádek, po návratu z výletu se vrátíme na klubovny, abychom nemuseli jet se spacákem.

Výlet na Hrádek u Nechanic, 26. listopadu 2022

Blíží se advent, tak se vydáme na tématickou prohlídku blízkého Hrádku proslaveného vánoční výzdobou. Když nám vyjde počasí, opečeme si poblíž i špekáčky.

S sebou: oddílový zelený šátek, jídlo a pití na celý den, pláštěnka, psací potřeby

Špekáčky + příslušenství v případě příznivého počasí

Cena: děti 100 Kč

dospělí 270 Kč